Tasmaania

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Tasmaania kinnisvara müügikuulutusi.

Tasmanias müüa kinnisvara

Kas otsite Tasmanias müügiks olevat kinnisvara?

Tasmaania on eraldatud saareriik Austraalia lõunaranniku lähedal, tuntud oma tohutute metsikute ja ebaregulaarsete territooriumide poolest, mida suures osas kaitsevad pargid ja looduskaitsealad. Tasmaania poolsaarel asub 19. sajandist pärit Port Arturi karistusasutus ja nüüd vabaõhumuuseum, saare pealinnas Hobarti sadamalinnas asuvad Salamanca Place'i Gruusia ladudes aga kunstigaleriid ja butiike.

Kui soovite Tasmanias müüa kinnisvara, peate teadma, et Tasmaania kinnisvarasektor on jõudsalt areneva kinnisvaraturu jaoks negatiivseid märke kogumas, isegi kui hinnad on tugevamad kui kunagi varem.

Tasmaania kinnisvarainstituudi viimane kvartaliaruanne näitas, et Hobarti kodu keskmine hind kasvas veebruarini ulatuva aasta jooksul 12%.

 

Hobarti kodumüügi 3,8% langus samal perioodil näitab, et turg kaotab energiat.

Prognoosid ütlevad, et selle aasta lõpuks külmub Hobarti turg.

Omandi puudumine turul aitab hindu tõsta, kuid muudab Tasmaania müüdava vara potentsiaalsed ostjad ettevaatlikumaks.

Hinnad tõusevad ja inimesed hakkavad pomisema.

Tasmaania turul on nõudluse rahuldamiseks tõesti vaja uusi kinnisvara.

 

Pealinna osas on Hobart kaotamas Austraalia taskukohaseima linna tiitlit, kusjuures keskmine maja hind on nüüd Adelaide'i tasemel.

 

Hobart ja seda ümbritsevad piirkonnad domineerivad Austraalia kümne kõige ihaldatuma eeslinna nimekirjas, Battery Point, Põhja-Hobart, Richmond.

Hobarti keskmine majahind aprillikuu kvartalis on eelmise aasta sama perioodiga võrreldes tõusnud 19% ja on ülekaalukalt kõige suurem kapitali kasv.

Tasmaania on praegu kõige kuumem turg Austraalias, me pole seda aktiivsuselainet kindlasti kunagi näinud.

Tööhõive kasv ja kehv eluasemearendus olid kaks tegurit, mis hindu tõstsid.

Kui kinnisvarainvestorid on tõenäoliselt hinnatõusu võtmetegur, siis üürinõudluse tugev kasv viitab sellele, et turgu toetavad inimesed, kes vajavad elukohta.

  •  
    Tasmaniasse kolimine. Ekspatria ja elab Tasmaania

      Austraalia mandri ainus saarepiirkond, suurepärane parkide ja looduskaitseala häll, rahvus, mis täna meie mini-juhendiks on, on Tasmaania! Oma pealinnaga Hobart, mis pakub piisavalt võimalusi ja ilu, et meelitada turiste igal aastal üle kogu maailma, võiks see olla elujõuline alternatiiv neile, ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB